AutoDetailing

KNR detailing oferuje państwu pełne usługi z zakresu autodetailingu zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz auta. Przeprowadzamy procesy czyszczenia wnętrz, prania tapicerek, konserwacji elementów skórzanych, vinylowych. Proponujmy również korekty powłoki lakierniczej oraz zabezpieczenia lakieru woskami naturalnymi, syntetycznymi, powłokami ceramicznymi.

Jeśli masz nowe auto i chciałbyś je zabezpieczyć jeszcze przed wyjazdem z salonu, skontaktuj się z nami. Zajmiemy się twoim pojazdem już od momentu zakupu i pomożemy o nie zadbać przez cały okres eksploatacji.

Wykonujemy usługi z zakresu czyszczenia i konserwacji dachów w autach typu cabrio.

Zajmujemy się również obsługą eventów, premier, wystaw. Przygotowane przez nas auto z pewnością przykuje uwagę klientów lub zwiedzających wystawę.

Oferowane usługi to bardzo czasochłonne i żmudne procesy wymagające dużej wiedzy i umiejętności praktycznych. Pracujemy ma wysokiej klasy kosmetykach samochodowych i nowoczesnych narzędziach. Ceny i zakres usług są ustalane indywidualnie po oględzinach auta, zapraszam do działu kontaktu telefonicznego lub email: 533 540 940 krzysztof@knr-detailing.pl

Usługa / Typ auta Małe Średnie Duże/SUV
Odświeżenie lakieru
(dwa etapy)
600 700 800
Korekta lakieru 900 1200 1500
Kosmetyka wnętrza
(tapicerka materiałowa)
350 400 450
Kosmetyka wnętrza
(tapicerka skórzana)
400 450 500
Regeneracja lamp przednich od 250
Powłoki ceramiczne Fireball
Zabezpieczenie lakieru
Aegis 1200
Devils Blood 1700
Silla 2200
Butterfly 2500
 Dok Do  4000
Zabezpieczenie tapicerki skórzanej 250
Powłoka hydrofobowa na szyby 250
Powłoka zabezpieczająca felgi 300-500
Zabezpieczenie wnętrza – kokpit, plastik, vinyle 250
Impregancja dachu Cabrio 250

Podane ceny to kwoty netto i są orientacyjne, mogą ulec zmianie w zależności od stopnia zabrudzenia auta lub zniszczenia powłoki lakierniczej.

Kosmetyka wnętrza

Odkurzanie, czyszczenie elementów plastikowych i vinylowych całego wnętrza, pranie wykładzin podłogowych, pranie wykładzin bagażnika, pranie podsufitki, pranie foteli i kanapy (ew. czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej), czyszczenie dywaników podłogowych, zabezpieczenie elementów plastikowych i vinylowych, czyszczenie szyb.

Czas trwania 1 dzień

Odświeżenie lakieru

Mycie auta, odtłuszczanie lakieru, usuwanie plam z żywicy, smoły, owadów, usuwanie nalotów drogowych i wtrąceń, glinkowanie, mechaniczne odświeżenie powłoki lakierniczej dwuetapowe, zabezpieczenie lakieru woskiem lub powłoką. Usługa przeznaczona dla lakierów pojazdów wcześniej poddanych kompleksowej renowacji lakieru, fabrycznie nowych lub z delikatną oksydacją niewielką ilością rys.

Czas trwania 1 dzień

 Korekta lakieru

Mycie auta, odtłuszczanie lakieru, usuwanie plam z żywicy, smoły, owadów, usuwanie nalotów drogowych i wtrąceń, glinkowanie, 4 etapowe polerowanie mające na celu usunięcie do 99% uszkodzeń, zabezpieczenie lakieru woskiem lub powłoką. Usługa przeznaczona dla lakierów pojazdów porysowanych od myjni, z licznymi uszkodzeniami, zmatowieniami.

Czas trwania 2-4 dni

Poniżej przedstawiam Państwu galerię wybranych projektów oraz zdjęcia z pracy nad Maserati Quattroporte, w aucie wykonana została kosmetyka wnętrza, korekta lakieru, zabezpieczenie felg, nadkoli, oraz komory silnika.

« 1 z 2 »