AutoDetailing

cayman

KANAR CUSTOMS oferuje państwu pełne usługi z zakresu autodetailingu zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz auta. Przeprowadzamy procesy czyszczenia wnętrz, prania tapicerek, konserwacji elementów skórzanych, vinylowych. Proponujmy również korekty powłoki lakierniczej oraz zabezpieczenia lakieru woskami naturalnymi, syntetycznymi, powłokami kwarcowymi i ceramicznymi.

Jeśli masz nowe auto i chciałbyś je zabezpieczyć jeszcze przed wyjazdem z salonu, skontaktuj się z nami. Zajmiemy się twoim pojazdem już od momentu zakupu i pomożemy o nie zadbać przez cały okres eksploatacji.

1264427_469523533079888_1074627665_oWykonujemy usługi z zakresu czyszczenia i konserwacji dachów w autach typu cabrio.

Zajmujemy się również obsługą eventów, premier, wystaw. Przygotowane przez nas auto z pewnością przykuje uwagę klientów lub zwiedzających wystawę.

Oferowane usługi to bardzo czasochłonne i żmudne procesy wymagające dużej wiedzy i umiejętności praktycznych. Pracujemy ma wysokiej klasy kosmetykach samochodowych i nowoczesnych narzędziach. Ceny i zakres usług są ustalane indywidualnie po oględzinach auta, zapraszam do działu kontakt.

2

 

 

Usługa / Typ auta Małe Średnie Duże/SUV
Odświeżenie lakieru
(dwa etapy)
500 600 700
Korekta lakieru 800 1000 1200
Kosmetyka wnętrza
(tapicerka materiałowa)
300 350 400
Kosmetyka wnętrza
(tapicerka skórzana)
350 400 450
Regeneracja lamp przednich od 200
Gtechniq Smart Surface ScienceUsługi Gtechniq Smart Surface Science
Zabezpieczenie lakieru
Gtechniq C1 + C2 1000
Gtechniq C1 + EXO 1500
Gtechniq Crystal Serum 2500
Gtechniq Crystal Serum BLACK
(CS + EXO)
3000
Zabezpieczenie tapicerki skórzanej
Gtechniq L1
250
Powłoka hydrofobowa na szyby
Gtechniq G1
250
Powłoka zabezpieczająca felgi
Gtechniq C5
300
Zabezpieczeni wnętrza – kokpit, plastik, vinyle
Gtechniq C6 Matte Dash
200
Impregancja dachu Cabrio
Gtechniq I1
250

Podane ceny są orientacyjne i mogą ulec zmianie w zależności od stopnia zabrudzenia auta lub zniszczenia powłoki lakierniczej.

Kosmetyka wnętrza

Odkurzanie, czyszczenie elementów plastikowych i vinylowych całego wnętrza, pranie wykładzin podłogowych, pranie wykładzin bagażnika, pranie podsufitki, pranie foteli i kanapy (ew. czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej), czyszczenie dywaników podłogowych, zabezpieczenie elementów plastikowych i vinylowych, czyszczenie szyb.

Czas trwania 1 dzień

Odświeżenie lakieru

Mycie auta, odtłuszczanie lakieru, usuwanie plam z żywicy, smoły, owadów, usuwanie nalotów drogowych i wtrąceń, glinkowanie, mechaniczne odświeżenie powłoki lakierniczej dwuetapowe, zabezpieczenie lakieru woskiem lub powłoką. Usługa przeznaczona dla lakierów pojazdów wcześniej poddanych kompleksowej renowacji lakieru, fabrycznie nowych lub z delikatną oksydacją niewielką ilością rys.

Czas trwania 1 dzień

 Korekta lakieru

Mycie auta, odtłuszczanie lakieru, usuwanie plam z żywicy, smoły, owadów, usuwanie nalotów drogowych i wtrąceń, glinkowanie, 4 etapowe polerowanie mające na celu usunięcie do 99% uszkodzeń, zabezpieczenie lakieru woskiem lub powłoką. Usługa przeznaczona dla lakierów pojazdów porysowanych od myjni, z licznymi uszkodzeniami, zmatowieniami.

Czas trwania 2-4 dni

 1

Poniżej przedstawiam Państwu galerię z pracy nad Maserati Quattroporte, w aucie wykonana została kosmetyka wnętrza, korekta lakieru, zabezpieczenie felg, nadkoli, oraz komory silnika.