Lampy Scangrip

scangrip2

 

 

Scangrip LED 30 W 4500K

Nowa i innowacyjna lampa do inspekcji lakieru w technologii LED dzięki czemu pobór prądu to jedyne 30 W. Lampa posiada soczewkę, która kumuluje światło i zapewnia niesamowitą jasność generowanego światła. Lampa wytwarza światło o mocy 3300 lumenów oraz 5000 luxów. Niezwykle wytrzymały korpus wykonany z aluminium, dodatkowo zabezpieczony gumową obudową jest odporny na wstrząsy i wodoodporny. Ekstremalna trwałość lampy oraz zastosowana technologia LED zapewnia bezawaryjną pracę przez długie lata. Lampa jest doskonała to doświetlania dolnych partii pojazdu, dzięki niej możemy dokonać dokładną inspekcję bez schylania się do ziemi jak to bywa w przypadku tradycyjnych lamp na statywach.

 

scangrip

Scangrip Sunmatch

Najnowsza konstrukcja lampy do inspekcji lakierów z ciepłym światłem zapewnia najwyższy poziom pracy przy polerowaniu samochodów, dobieraniu kolorów oraz całej pracy związanej z pracą przy samochodzie. Niska waga 300 g, poręczność oraz odporność na wstrząsy i wodę to atuty lampy, która może być używana w warunkach warsztatowych.

Lampa posiada dodatkowo dwustopniowy przełącznik światła.
Krok 1 : lampa świeci z mocą 1100 luxów / 400 lumenów,
Krok 2 : lampa świeci z mocą 550 luxów / 180 lumenów.

Czas pracy latarki do 3 godzin na jednym ładowaniu. Lampa dodatkowo posiada system bezpieczeństwa, który automatycznie zapobiega przegrzaniu się lampy, po 3 minutach wyłączając lampę.

Ruchoma głowica pozwala na obrót o 180 stopni, a dzięki mocnemu magnesowi pozwala przyczepić lampę do każdej metalowej powierzchni.

W naszej ofercie dostępne są zarówno lampy LED 30w jak i latarka inspekcyjna SunMatch, zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu email info@kanar-customs.pl lub tel.

 

IMG_3519 IMG_3521 IMG_3522 IMG_3523 IMG_3524

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *