O firmie

Firma KNR detailing stworzyłem w 2008 i od tego czasu zajmuje się usługami z zakresu autodetailingu i kosmetyki samochodowej. Ponieważ jestem wielkim miłośnikiem motoryzacji zarówno nowoczesnej jak i klasycznej, praca którą wykonuję jest moją wielką pasją.

Przygodę z kosmetyką samochodową zacząłem wiele lat temu początkowo traktując ją jako hobby które później wraz z rozwojem polskiego autodetailingu przerodziło się w powstanie mojej firmy. Od początku współpracowałem z najlepszymi detailerami w Polsce, pomagałem rozwijać wiele firm poprzez konsultacje i szkolenia dla nowo otwartych zakładów kosmetyki samochodowej, wielu producentów kosmetyków korzystało z moich usług przy tworzeniu nowych produktów.

Aktualnie wykonuję usługi zarówno dla klientów indywidualnych, kolekcjonerów aut jak i firm dla których priorytetem jest dbanie o flotę swoich pojazdów. Ponieważ w większości wszystkie prace wykonuję sam mogę zadbać o jak najwyższą jakość usług. Prace u podwykonawców zlecam tylko i wyłącznie sprawdzonym firmom które znam od wielu lat i na których mogę w pełni polegać.

Oprócz usług z zakresu kosmetyki samochodowej prowadzę również szkolenia oraz jestem wykładowcą w pierwszej w Polsce akademii autodetailingu. Big Foot Rupes Detailing Academy.  Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu wyszkoliłem dziesiątki detailerów pracujących nie tylko na terenie Polski ale i całej Europy. Moi podopieczni prowadzą wiodące firmy na rynku autodetailingu.

Telefon: 533 540 940

Mail: krzysztof@knr-detailing.pl

KNR detailing 

Melaka 1

 04-481 Warszawa