Szkolenia

Szkolenie G-Force Auto Detailing 14.05.11 from MIKOŁAJ MAJDA on Vimeo.

KNR detailing prowadzi szkolenia z autodetailingu od 2011 roku. Pierwsze szkolenie zorganizowaliśmy dla firmy G-force ówczesnego dystrybutora firmy Smartwax. W późniejszym czasie rozwinęliśmy naszą ofertę o szkolenia indywidualne. Krzysztof „KANAR” Gajewski czyli właściciel KNR detailing wyszkolił wielu czołowych specjalistów z polskiej i zagranicznej sceny auto detailingu. Oprócz szkoleń indywidualnych i grupowych prowadzi również wykłady w CleanCar Big Foot Rupes Academy, jedynej w  Polsce certyfikowanej Akademii Autodetailingu.

Naszą specjalnością są szkolenia indywidualne, skierowane do osób lub firm chcących zacząć w branży auto detalingu lub wyszkolić nowy personel. Oprócz szkoleń prowadzimy też konsultacje w zakresie zakupu wyposażenia, niezbędnych produktów chemicznych, narzędzi oraz organizacji miejsca pracy i ustalenia procedur dla pracowników.

Podstawą naszej oferty jest szkolenie 3 dniowe  pozwalające w stopniu podstawowym poznać tajniki pracy auto detailera. Na szkoleniu poruszamy zagadnienia z zakresu:

  • przygotowanie auta do procesu korekty lakieru
  • systemy polerskie dla maszyn typu Dual Action Rupes
  • korekta lakieru
  • zabezpieczenie lakieru po korekcie, woski, powłoki polimerowe, powłoki ceramiczne
  • kosmetyka wnętrza pojazdu
  • pranie tapicerki
  • czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej

Zakres i czasz szkolenia ustalamy indywidualnie do potrzeb kursanta lub firmy.

Osoby po szkoleniu podstawowym i kilku miesiącach stażu pracy zapraszamy na szkoleniu w stopniu Master na których dopracowujemy systemy pracy, szlifujemy umiejętności z zakresu korekty lakieru i wetsandingu oraz wykonujemy wspólny projekt z dbałością o wszystkie detale na najwyższym możliwym poziomie.

Comments are closed.