ValetPRO Enzyme odour eater – usuwanie pleśni z tapicerki

 
Enzyme Odour Eater skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy, których źródłem mogą być:
rozlane mleko, płyny ustrojowe człowieka, zwierzęta itp. Usuwa wszelkie przebarwienia pochodzenia organicznego, takie jak herbata, alkohol czy dym tytoniowy.

Produkt działa poprzez uwalnianie enzymów, które usuwają źródło pożywienia dla rozmnażających się bakterii powodując, że giną. Jest najskuteczniejszą metodą w walce z odorem i nieprzyjemnymi zapachami. Z powodzeniem może być używany jako pre-spray do usuwania zabrudzeń pochodzenia organicznego oraz do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów z urządzeń sanitarnych i zlewozmywaków.

Sposób użycia:
Rozcieńcz 1:5, nanieś bezpośrednio na źródło nieprzyjemnego zapachu i pozostaw do zadziałania (nie płucz). Można stosować po ekstrakcji do usunięcia odoru lub przed w celu usunięcia zabrudzeń pochodzenia organicznego. Działanie enzymów trwa, dopóki związki organiczne nie zostaną rozłożone lub do wyschnięcia. Bez ryzyka przedawkowania, można zmniejszać rozcieńczenie lub używać nierozcieńczonego.

Ważne—produkt nie może być stosowany razem ze środkami dezynfekującymi, które mogą znacznie zmniejszyć skuteczność preparatu.

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *