ValetPRO Zelos na Subaru Impreza STI

 

Tym razem prezentuję produkt firmy ValetPRo o nazwie Zelos Fortifier. Jest to podbijacz połysku który stosuję się na LSP. W tym przypadku był to wosk hybrydowy paście. Po nałożeniu i wyschnięciu wosku nie ścieramy go tylko bezpośrednio na niego natryskujemy mgiełkę Zelosa i dopiero docieramy wosk. Efekt? Mocne podbicie połysku co daje bardzo dobry efekt na tak nieciekawych lakierach jak srebrne czy grafitowe. Poniżej kilka zdjęć z efektu końcowego.

 

Bookmark the permalink.

8 Comments

  1. A jaki wosk został użyty?

  2. a np. z natty’s red się nie pogryzie? z każdym woskiem można stosować? na jak długo utrzymuje się efekt? tak długo jak pozostaje wosk czy szybciej zanika… no i pytanie kolejne.. psikamy świeżo po nałożeniu wosku czy czekamy 10-15min?

    • Naturalne zje i wybije się przed szereg. Stosować go można z syntetykami w paście typu Coli, Finish Kare itp. Wgryza się w wosk i całość schodzi równomiernie. Aplikujemy po doschnięciu wosku.

  3. zapewne kilka wosków stosowałeś a później Zelosa.. który wosk do niego najbardziej byś polecił by był jak najlepszy efekt lustra?

  4. Pamiętasz jak bardzo osłabia on wosk ? Mocno skrócił żywot #16 czy Classic Gloss’a na lakierze ?

    • Zelos wg informacji uzyskanych od importera zwiększa trwałość ale zmniejsza kropelkowanie, nie robiłem testów porównawczych bo nie mam za bardzo na czym ale można kiedyś spróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *